Hakkımızda

X

Hakkımızda

Ürünü Hakkında Bilgi ve Teklif Alın:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Dokusu ve görüntüsü ile doğalıyla birebir aynı efekti ve performansı sunan europanel, üretici kimliği ile duvar kaplama sektörüne farklı bir yapı kazandırarak yüksek kaliteli polyester fiberglass takviyeli dekoratif duvar panelleri üretiyor.

20. yy Değişen mimari anlayışlar beraberinde birçok yeniliği getirse de, bu anlayış insanları taşın büyüsünden koparamadı. Tüm bu devinim, dönüşüm ve yenilikleri içinde barındıran dekoratif duvar panelleri üretici markası europanel, günün gereksinimlerine karşılık veren bir yapıya ve sınırsız kullanım alanına sahip.

Sanat ve tasarımın birbirinden beslenerek yepyeni ilhamlara kaynaklık ettiği, var olan estetiğin ötesinde bir karakteri, mesajı ve hikayesinin olduğu,

üzerindeki doğal taş tozunun modern ve teknolojik bir anlayışla birleştirildiği, uygulamasında ise rahatlığın ve kolaylığın bir arada sunulduğu europanel dekoratif duvar panelleri, güçlü görünümü ve ihtişamıyla yaşantınızda yeni bir sayfa açmanızı sağlıyor. Doğadan aldığı esinle, özgür tasarım anlayışını birleştirerek yepyeni konseptlerin önünü açıyor; birçok model sunumuyla sınırsız tasarımlara eşlik ediyor.

DUVARINI GİYDİR!

Pratikliği ile fonksiyonelliği, sadelik ile estetiği tasarımlarında dengeli biçimde harmanlayan marka, duvar kaplama paneli koleksiyonu ile aklınıza gelebilecek her türlü doğal oluşumu, yepyeni bir anlayışla mekanlarınıza taşıyor, şıklık ve sıcaklık katarak tasarımlarınızın vazgeçilmezi olacak.

Europanel’i tercih ettiğinizde sadece taş modellerini değil; kalite, yenilik ve tasarıma ilişkin özel bir tavrı da seçmiş olursunuz. Çünkü europanel ürünleri diğerlerinden kolaylıkla ayırt edilip, panel tasarımıyla olduğu kadar biçimsel zenginliğiyle de kullanıldığı ortama değer katar.

Tasarıma gelince… İyi tasarlanmış yaşanabilir mekanlar verimliliği arttırır, insanlara imaj ve prestij katar, onları mutlu kılar. Europanel ürünleri, hangi açıdan bakarsanız bakın, daima göz zevkinizi tam anlamıyla tatmin etmek üzere tasarlandı.